R-INCON

 Пропонуємо професійну розробку інтернет-порталів, інтернет-презентацій. Засобами системи AS4U  ми створимо для Вас не просто інтернет-презентацію, а  повноцінне представництво в Інтернет і візьмемо на себе вирішення всіх питань, пов'язаних з його підтримкою на перших позиціях пошукових систем. Ми допоможемо Вам розширити Ваш бізнес і перенести частину ділової активності в Інтернет шляхом відкриття інтернет-магазину, що дозволить при мінімальних витратах максимально збільшити торговий обіг Вашої компанії за допомогою інноваційних редакційних систем, які дозволять Вам власноручно щоденно редагувати Ваш сайт.

Public4u - редакційна система зручна для створення сайтів

На сьогоднішній день сайти створені  на основі  новітніх  редакційних систем, як наприклад Public4u, мають величезні переваги і доступні для редагування не тільки програмістам але і тим, хто володіє хоча б текстовим редактором, тобто за допомогою цих систем стають доступними  web-сторінки для всіх. Public4u - це одна з небагатьох систем, з допомогою якої можна створити сайти  не тільки для малого та середнього бізнесу, а також сайти  для державного управління, або сайти для міст та сіл, і це підтверджує численна їх реалізація.

Професійна видавнича та редакційна система Public4u призначена для створення Web-презентацій на Інтранетних або Інтернетних  порталах всіх типів. Головними перевагами  системи Public4u є висока оптимізація пошуку (SEO), завдяки чому ваші web-site дістануться на головні позиції пошукових серверів. Простий інтуїтивний  інтерфейс, можливість налагодження сайту за побажанням замовника,  просте під’єднання до зовнішніх систем та доповнення  функцій. Основною перевагою системи є можливість редагування окремих частин сайту, доступних під паролем для співробітників або віддалених комерційних партнерів.  Спеціально для організацій державного управління в наявності пакет розширених програм.Технічна підтримка сайтів 24 години щоденно.

 

Інтернет-магазин, каталог

Пропонуємо також розробку професійних  Інтернет магазинів (e-shop) для роздрібної та  гуртової  торгівлі.
Інтернет магазини (e-shop) може бути виконаний у  вигляді комерційного порталу, який надасть  велику маркетингову допомогу для  Інтернет-магазинів з використанням інноваційних торгівельних та аналітичних функцій управління персоналом або можливістю під'єднання до системи багаторівневого маркетингу. Для всіх типів магазинів пропонуємо  платіжну система, яка ініціалізується платіжною карткою.Типовими програмами, які створюємо для замовника це внутрішні інформаційні системи відслідковування замовлень, інвентаризація  повернень в інтернет-магазинах,  збір даних  від зовнішніх співробітників. Адміністрування страхових договорів, програми для багаторівневого маркекетингу фірм і т.д.

Інтернет та Інтранет програми на замовлення

Впроваджуємо проекти з розробки та реалізації програм для Інтернету та Інтранету різного обсягу, для потреб та побажань замовників. Спеціалізуємося на інноваційних технологіях а саме програмах  типу клієнт-сервер з використанням  системи As4u з  швидкісною  обробкою  даних.