R-INCON

 Пропонуємо професійну розробку інтернет-порталів, інтернет-презентацій. Засобами системи AS4U  ми створимо для Вас не просто інтернет-презентацію, а  повноцінне представництво в Інтернет і візьмемо на себе вирішення всіх питань, пов'язаних з його підтримкою на перших позиціях пошукових систем. Ми допоможемо Вам розширити Ваш бізнес і перенести частину ділової активності в Інтернет шляхом відкриття інтернет-магазину, що дозволить при мінімальних витратах максимально збільшити торговий обіг Вашої компанії за допомогою інноваційних редакційних систем, які дозволять Вам власноручно щоденно редагувати Ваш сайт.

Public4u - редакційна система зручна для створення сайтів

На сьогоднішній день сайти створені  на основі  новітніх  редакційних систем, як наприклад Public4u, мають величезні переваги і доступні для редагування не тільки програмістам але і тим, хто володіє хоча б текстовим редактором, тобто за допомогою цих систем стають доступними  web-сторінки для всіх. Public4u - це одна з небагатьох систем, з допомогою якої можна створити сайти  не тільки для малого та середнього бізнесу, а також сайти  для державного управління, або сайти для міст та сіл, і це підтверджує численна їх реалізація.

Професійна видавнича та редакційна система Public4u призначена для створення Web-презентацій на Інтранетних або Інтернетних  порталах всіх типів. Головними перевагами  системи Public4u є висока оптимізація пошуку (SEO), завдяки чому ваші web-site дістануться на головні позиції пошукових серверів. Простий інтуїтивний  інтерфейс, можливість налагодження сайту за побажанням замовника,  просте під’єднання до зовнішніх систем та доповнення  функцій. Основною перевагою системи є можливість редагування окремих частин сайту, доступних під паролем для співробітників або віддалених комерційних партнерів.  Спеціально для організацій державного управління в наявності пакет розширених програм.Технічна підтримка сайтів 24 години щоденно.

 

Інтернет-магазин, каталог

Пропонуємо також розробку професійних  Інтернет магазинів (e-shop) для роздрібної та  гуртової  торгівлі.
Інтернет магазини (e-shop) може бути виконаний у  вигляді комерційного порталу, який надасть  велику маркетингову допомогу для  Інтернет-магазинів з використанням інноваційних торгівельних та аналітичних функцій управління персоналом або можливістю під'єднання до системи багаторівневого маркетингу. Для всіх типів магазинів пропонуємо  платіжну система, яка ініціалізується платіжною карткою.Типовими програмами, які створюємо для замовника це внутрішні інформаційні системи відслідковування замовлень, інвентаризація  повернень в інтернет-магазинах,  збір даних  від зовнішніх співробітників. Адміністрування страхових договорів, програми для багаторівневого маркекетингу фірм і т.д.

Інтернет та Інтранет програми на замовлення

Впроваджуємо проекти з розробки та реалізації програм для Інтернету та Інтранету різного обсягу, для потреб та побажань замовників. Спеціалізуємося на інноваційних технологіях а саме програмах  типу клієнт-сервер з використанням  системи As4u з  швидкісною  обробкою  даних.

Новини

26.01.2013

Відео е-mail нового покоління

  Вашій увазі пропонується унікальний маркетинговий продукт нового покоління інформаційних технологій. За допомогою даного інструменту ви можете створювати тематичні відеоcюжжети та on-line відеоконференції, що допоможе Вам постійно тримати в курсі новин  Ваших постійних або потенційних клієнтів. За допомогою відео е-mail, Ви можете неординарно заявити про себе партнерам та майбутнім клієнтам. Вашим партнерам також буде приємно отримати відео-привітання з Днем народження,  прийдешніми релігійними та державними святами.
 
Dubliany
17.02.2012

Створіть сайт села безкоштовно при підтримці професіоналів

Візьміть участь в проекті "Моє село" і отримайте хороший сайт села безкоштовно, в тому числі додаткові елементи: офіційна дошка оголошень, подання заяв on-line, розсилання об'яв, новин в автоматичному режимі а також інші необхідні функції.
 
Зустріч
04.02.2009

Проведення міжнародної зустрічі

В рамках розвитку інформаційного поля в туристичному напрямі була проведена міжнародна зустріч компанії R-INCON та Р-ІНКОН УКРАЇНА, та офіційних представників асоціації УКРТУРІНФОРМІНВЕСТ.
 
Відправити новини на електронну пошту:
Ukraine Travel
 
Р-ІНКОН Україна, 79016, м. Львів вул. Шептицьких 26 | Тел.: +380 979 449 840, +380 969 419 168 | e-mail: info@r-incon.com.ua